KURUMSAL

ACM ENDÜSTRİ

Şirket Profili

Yaklaşık 50 yıldır Türkiye’de ve dünyada birçok projeyi hayata geçirmenin gururuyla üretmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Metalin birçok formda işlenmesi, hem ürün olarak hem de yarı mamul olarak tasarlanıp üretilmesi başlıca faaliyet konumuzu oluşturuyor. 

Teknolojiye ve argeye yaptığımız yatırımlar ile her zaman maksimum kaliteyi hedefliyoruz. Acm endüstri yeni yatırımı ile birlikte 2021 ve 2022 model modernize ve son teknoloji ile donatılmış yeni tesisinde Alüminyum Billetler A kalite hammaddeden işlenmeye başlayarak müşterilerimizin kendi özel boru ve profil kesitlerine göre ekstrüzyon olarak imal edilerek, hem standart boylarda hem de özel isteğe bağlı boylarda kesim yapılarak termikleme işlemine tabii tutulmaktadır.

Çift istasyonlu 5 eksenli Cnc işleme tezgahlarımızda hem hassas hem de kalite standartlarında profilleri işlemekteyiz. Alüminyum boru ve profillerin mekanik işlemleri tamamlandıktan sonra Elektro Statik Toz Boya Tesisimizde profillerin yüzey temizlikleri en son teknoloji kimyasallar ile yapıldıktan sonra istenilen Renkte boya işlemi yapılmaktadır. Elektro Statik Boya tesisimizde 7.5 mt ye kadar profiller konveyör bant sistemi ile insansız robotik tabancalar ile boyama yapılmaktadır.

Boyama ve mekanik işlemleri tamamlanan Boru-Profiller özel paketleme makinalarımız ile istenilen özelliklere uygun şekilde paketlenmektedir.

Firmamız Avrupa ve Dünya standartlarında hem son teknoloji tesislerinde hem yenilikçi ekibi ile Alüminyum Profil üreterek siz müşterilerimize her türlü Projelerinizde destek vermeye hazırdır.